У кошику немає товарів.

Contacts

92 Bowery St., NY 10013

+1 800 123 456 789

3 місяці безкоштовної охорони

Підключайтесь до Охорони за допомогою Комплекту бездротовой сигнализації Ajax StarterKit до 23 серпня 2022 року, та отримайте 3 місяці безкоштовної охорони

Замовити послугу

  БЕЗПЕКА НОВА пропонує комплекс послуг із забезпечення протипожежного захисту Вашого об’єкта.

  Використовуючи найефективніші засоби і технології, ми здійснюємо монтаж пожежної сигналізації та систем оповіщення. Роботи виконуються в суворій відповідності з встановленими вимогами та стандартами. При цьому проектування пожежної сигналізації виконується з урахуванням всіх особливостей об’єкта. Комплекс послуг включає також сервісне обслуговування пожежної сигналізації – регулярне інспектування та ремонтні роботи.

  Протипожежний захист є строго необхідним заходом для будь-якого підприємства, комерційного або житлового об’єкта. Забезпечення протипожежного захисту в ідеалі здійснюється ще на стадії проектування, що значно полегшує роботу фахівців.

  У тих ситуаціях, коли до нас звертаються клієнти, на чиїх об’єктах вже функціонують старі системи протипожежного захисту будівель, наші фахівці можуть здійснити часткову або повну заміну такого обладнання. У тому і іншому випадках послуги ПП БЕЗПЕКА НОВА забезпечать максимально можливу безпеку об’єктів. проектування та встановлення системи протипожежного та охоронного захисту.

  Пожежна сигналізація від компанії Безпека Нова стане відмінною гарантією безпеки Вашого об’єкта!

  Замовити послугу можливо у Кривому Розі, Жовтих Водах, Апостолово, Інгулець, Зеленодольск, Широке та в інших населених пунктах Дніпропетровської області та країни.