У кошику немає товарів.

Contacts

92 Bowery St., NY 10013

+1 800 123 456 789

3 місяці безкоштовної охорони

Підключайтесь до Охорони за допомогою Комплекту бездротовой сигнализації Ajax StarterKit до 23 серпня 2022 року, та отримайте 3 місяці безкоштовної охорони

Замовити послугу

  Безпека Нова пропонує розширений комплекс послуг з охорони об’єктів у Кривому Розі, Жовтих Водах, Інгульці, смт. Широке та інших населених пунктах.

  Мета фізичної охорони-забезпечення безпеки життя людини та збереження бізнесу клієнта. Послуги з охорони об’єктів, що надаються фахівцями компанії Безпека Нова, надаються згідно алгоритму. Та вже на його підставі фахівці розробляють конкретні завдання та інструкції, а також тактику дії всіх підрозділів по даному приміщенню або будівлі. Він включає в себе наступні базові етапи:

  • Обстеження об’єкту, що охороняється
  • Планування раціональної системи безпеки
  • Організація охорони об’єктів
  • Завершальною стадією наших послуг є здійснення безпосередньо фізичної охорони об’єкта або іншого типу, обраного спочатку.

  Замовити послугу охорони квартири, будинку офісу та вашого бізнесу можливо у Кривому Розі, Жовтих Водах, Апостолово, Інгулець, Зеленодольск, Широке та в інших населених пунктах Дніпропетровської області та країни.