У кошику немає товарів.

Contacts

92 Bowery St., NY 10013

+1 800 123 456 789

3 місяці безкоштовної охорони

Підключайтесь до Охорони за допомогою Комплекту бездротовой сигнализації Ajax StarterKit до 23 серпня 2022 року, та отримайте 3 місяці безкоштовної охорони

Замовити послугу

  Компанія «БЕЗПЕКА НОВА» пропонує послуги з установки та обслуговування тривожної кнопки у Кривому Розі, Жовтих Водах, Інгульці, Апостолово, Зеленодольськ та смт. Широке. Цей спосіб забезпечення безпеки об’єктів є одним з найнадійніших в сучасній практиці. Він практично універсальний за можливостями його застосування і має цілий ряд вигідних переваг в порівнянні з іншими методами охорони. Тривожна кнопка являє собою один з видів пультової охорони, який сьогодні найбільш поширений як при забезпеченні безпеки приватних володінь, так і щодо комерційних об’єктів. Цей пристрій служить для оповіщення відповідальних співробітників нашої компанії про факт позаштатної ситуації або загрози незаконного проникнення сторонніх. Високу популярність цьому виду охорони принесла непомітність в дії. У 80% випадків працівникам об’єкту, що охороняється вдається скористатися тривожною сигналізацією, не викликавши підозр у зловмисників. Така можливість дозволяє не тільки оперативно оповістити ГШР про небезпеку, а й застати злочинців зненацька з метою їх затримання та подальшої передачі правоохоронним органам.

  ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОННО-ТРИВОЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

  • миттєва відправка сигналу;
  • простота і доступність у використанні;
  • маленькі розміри і непримітність для оточуючих;
  • висока надійність і ефективність;
  • оперативність реакції співробітників компанії;
   надійний захист і безпека за лічені хвилини.

  Замовити послугу охорони квартири, будинку офісу та вашого бізнесу можливо у Кривому Розі, Жовтих Водах, Апостолово, Інгулець, Зеленодольск, Широке та в інших населених пунктах Дніпропетровської області та країни.

  Установка тривожної кнопки може здійснюватися окремо або в комплексі з рядом інших систем забезпечення безпеки. Окремо такий пристрій найчастіше використовується для охорони невеликих магазинів, виробничих цехів або квартир. Також тривожна охоронна кнопка без додаткового обладнання підходить для установки на пультах охорони парковок і на пропускних охоронних пунктах в котеджних селищах.

  Що стосується охорони великих промислових або комерційних об’єктів, а також великої приватної території, то до послуг тривожної кнопки слід додавати і інші види охоронних систем. Точний вибір оптимального варіанту для кожного конкретного об’єкта здійснюється нашими фахівцями при його безпосередньому огляді, а також після обговорення вимог замовника.