ПП БЕЗПЕКА НОВА пропонує послуги з установки та обслуговування тривожної кнопки у Кривому Розі, Жовтих Водах, Інгульці, Апоатолово, Зеленодольськ та смт. Широке. Цей спосіб забезпечення безпеки об’єктів є одним з найнадійніших в сучасній практиці. Він практично універсальний за можливостями його застосування і має цілий ряд вигідних переваг в порівнянні з іншими методами охорони. Установка і обслуговування тривожної кнопки входить в різні комплекси систем безпеки і відноситься до найбільш доступним охоронним послугам щодо вартості. Тут ви дізнаєтеся про специфіку використання кнопки тривожної сигналізації, а також отримаєте детальну інформацію про встановлення та технічне обслуговування тривожної кнопки. Крім того, в цьому огляді представлені переваги наших послуг кнопки тривожної сигналізації, що відкривають вигідні перспективи перед кожним клієнтом компанії БЕЗПЕКА НОВА.

Тривожна кнопка

Тривожна кнопка являє собою один з видів пультової охорони, який сьогодні найбільш поширений як при забезпеченні безпеки приватних володінь, так і щодо комерційних об’єктів. Цей пристрій служить для оповіщення відповідальних співробітників нашої компанії про факт позаштатної ситуації або загрози незаконного проникнення сторонніх. Високу популярність цьому виду охорони принесла непомітність в дії. У 80% випадків працівникам об’єкту, що охороняється вдається скористатися тривожною сигналізацією, не викликавши підозр у зловмисників. Така можливість дозволяє не тільки оперативно оповістити ГШР про небезпеку, а й застати злочинців зненацька з метою їх затримання та подальшої передачі правоохоронним органам.

Установка тривожної кнопки може здійснюватися окремо або в комплексі з рядом інших систем забезпечення безпеки. Окремо такий пристрій найчастіше використовується для охорони невеликих магазинів, виробничих цехів або квартир. Також тривожна охоронна кнопка без додаткового обладнання підходить для установки на пультах охорони парковок і на пропускних охоронних пунктах в котеджних селищах. 

Що стосується охорони великих промислових або комерційних об’єктів, а також великої приватної території, то тут До послуг тривожної кнопки слід додавати і інші види охоронних систем. Точний вибір оптимального варіанту для кожного конкретного об’єкта здійснюється нашими фахівцями при його безпосередньому огляді, а також після обговорення вимог замовника.

ПОСЛУГИ З ОРГАНІЗАЦІЇ ОХОРОННО-ТРИВОЖНОЇ СИГНАЛІЗАЦІЇ

Відзначимо основні переваги, якими характеризується обладнання тривожної сигналізації, встановлене фахівцями ПП БЕЗПЕКА НОВА:

  • миттєва відправка сигналу;
  • простота і доступність у використанні;
  • маленькі розміри і непримітність для оточуючих;
  • висока надійність і ефективність;
  • оперативність реакції співробітників компанії;
  • надійний захист і безпека за лічені хвилини.

Непомітність у використанні тривожної кнопки виражена відразу двома ознаками. По-перше, цей пристрій характеризується невеликими розмірами. По-друге, ми можемо встановити тривожну кнопку, замаскувавши її під брелок, або розмістивши на зворотному боці стільниці, стільця і будь-якого іншого предмета інтер’єру. Такий різновид охоронної системи є невід’ємним і незамінним компонентом системи безпеки в установах, де існує ризик нападу з метою захоплення майна або цінностей. Йдеться про магазини (особливо ювелірних), торгових комплексах, виставкових залах і музеях, банках і ряді інших об’єктів.

Саме кнопки сигналізації, встановлені в таких місцях, за статистикою в більшості випадків рятують майно і життя персоналу при нападі. Згідно з даними, отриманими в результаті опитування співробітників, що працюють на вище перерахованих об’єктах, більшість персоналу воліє вибирати кнопки у вигляді брелока або портативні переносні пристрої охоронної сигналізації. Таке обладнання відрізняється компактністю і порівняно невисокою вартістю. При цьому доступна ціна установки тривожної кнопки оптимально поєднується з її високою надійністю і довговічністю.
Головною перевагою установки тривожної кнопки є швидка форма зв’язку з охоронною компанією. Після натискання тривожної кнопки вже через 5 -7 хвилин за адресою об’єкта прибуває чергова група ГШР.

Для досягнення таких результатів наша компанія розміщує свої цілодобові пости в кожному охоронюваному районі. Крім того, з метою підвищення ефективності використання тривожної кнопки фахівці нашої компанії щомісяця проводять виміри швидкості прибуття ГШР на об’єкт, що охороняється або місце події.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

ПРО КОМПАНІЮ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТИ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривий Ріг, Катеринівська, 22