ПП Безпека Нова надає комплекс послуг по роботі з системами відеоспостереження та охоронного телебачення (СОТ). Наш сервіс спрямований на забезпечення максимальної безпеки обслуговуваних об’єктів. При цьому персональний підхід до кожного клієнта дозволяє фахівцям компанії підбирати оптимальні варіанти СОТ і відеоспостереження в Жовтих Вода, Кривому Розі, Апостолово, Зеленодольску, Інгульці та смт. Широке.

Системи відеоспостереження

Системи відеоспостереження та охоронного телебачення (СОТ) являють собою один з найефективніших способів контролю над офісними, складськими, торговими та виробничими об’єктами. ПП БЕЗПЕКА НОВА пропонує комплекс послуг з використання таких систем. Залежно від специфіки об’єкта ми застосовуємо Цифрові або аналогові камери відеоспостереження. У нас ви можете на вигідних умовах замовити проектування і монтаж систем відеоспостереження і СОТ. Крім того, при необхідності складається договір на їх сервісне обслуговування та ремонт.

Підбираючи оптимальні рішення для відеоспостереження або СОТ на вашому об’єкті, ми намагаємося досягати максимальної ефективності їх роботи. При цьому ми пропонуємо цілком доступні для ринків України розцінки. Більш того, автоматизація систем відеоконтролю дозволяє нашим замовникам істотно скорочувати свої витрати на утримання великої кількості обслуговуючого персоналу. Надайте нам свої побажання і вимоги, і ми в найкоротші терміни організуємо краще відеоспостереження для вашого об’єкта!

ЦІЛІ ОРГАНІЗАЦІЇ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ ТА СОТ

Запропоновані нашої компаній системи безпеки і відеоспостереження, включаючи СОТ, які використовуються переважно на великих об’єктах, спрямовані на вирішення цілого ряду важливих завдань. Серед них особливої уваги заслуговують наступні:

  • Безперебійний контроль над подіями, що відбуваються на певних ділянках, за допомогою камер відеоспостереження, які передають сигнал на монітори або телевізори, а також ведуть запис;
  • Припинення несанкціонованого доступу на об’єкти і порушень з боку власного персоналу;
  • Рішення позаштатних, конфліктних і форс-мажорних ситуацій за допомогою перегляду записів охоронних систем відеоспостереження;
  • Ви отримуєте документальний відеоматеріал, який при перегляді можна проаналізувати для того, щоб дізнатися про події на певній ділянці території та їх причини;
  • Спостереження за цілою групою об’єктів, розташованих віддалено один від одного;
  • Створення відеоархівів для їх подальшого використання в навчанні персоналу і підвищенні ефективності об’єкта;
  • Отримання доказів для вирішення судових справ та досудових питань.

Наша компанія застосовує персональний підхід до всіх своїх клієнтів. Тому вибрані цифрові системи відеоспостереження, аналогові системи СОТ та інші види оптимально підходять для обслуговуваних ПП БЕЗПЕКА НОВА об’єктів.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

ПРО КОМПАНІЮ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТИ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривий Ріг, Катеринівська, 22