ПП БЕЗПЕКА НОВА пропонує комплекс послуг із забезпечення протипожежного захисту Вашого об’єкта.

Використовуючи найефективніші засоби і технології, ми здійснюємо монтаж пожежної сигналізації та систем оповіщення. Роботи виконуються в суворій відповідності з встановленими вимогами і стандартами. При цьому проектування пожежної сигналізації виконується з урахуванням всіх особливостей об’єкта. У комплекс послуг входить також сервісне обслуговування пожежної сигналізації. Воно включає регулярне інспектування та ремонтні роботи. Пожежна сигналізація від ПП Безпека Нова стане відмінною гарантією безпеки Вашого об’єкта!

Протипожежна охорона об'єкта

ПП БЕЗПЕКА НОВА пропонує комплексні рішення, спрямовані на забезпечення протипожежного захисту будівель і споруд. Такі заходи є невід’ємними для будь-якого будівельного об’єкта. При цьому будь-яка система протипожежного захисту вимагає одночасного виконання двох важливих умов. З одного боку, мова йде про неухильне виконання встановленим вимогам МНС. З іншого боку, при організації протипожежного захисту об’єкта необхідно враховувати всі особливості об’єкта.

Такий підхід вимагає від фахівців особливих умінь і навичок. Саме ці якості проявляють співробітники нашої компанії. Тому весь комплекс послуг з організації комплексного протипожежного захисту, пропонований ПП БЕЗПЕКА НОВА, характеризується максимальною надійністю і найвищим рівнем якості. Розглянемо, що являють собою в загальних рисах системи протипожежного захисту, з яких елементів вони складаються, а також в чому полягають переваги послуг нашої компанії в даному напрямку.

СИСТЕМА ПРОТИПОЖЕЖНОГО ЗАХИСТУ ОБ’ЄКТІВ: ЗАГАЛЬНІ ЦІЛІ І КЛЮЧОВІ МОМЕНТИ

Протипожежний захист є строго необхідним заходом для будь-якого підприємства, комерційного або житлового об’єкта. Забезпечення протипожежного захисту в ідеалі здійснюється ще на стадії проектування, що значно полегшує роботу фахівців. Тому оптимальним рішенням для Вас стане звернення до наших послуг вже на цьому етапі. У цьому випадку фахівці нашої компанії врахують при проектуванні системи протипожежного захисту Евакуаційні шляхи і виходи, що дозволить створити максимально безпечну обстановку на об’єкті.

У тих ситуаціях, коли до нас звертаються клієнти, на чиїх об’єктах вже функціонують старі системи протипожежного захисту будівель, наші фахівці можуть здійснити часткову або повну заміну такого обладнання. У тому і іншому випадках послуги ПП БЕЗПЕКА НОВА забезпечать максимально можливу безпеку об’єктів. З цією метою будуть використані наступні методи матеріального та профілактичного характеру:

  • підготовка персоналу та відпрацювання плану екстреної евакуації;
  • розробка та дотримання внутрішніх правил пожежної безпеки;
  • проектування та встановлення системи протипожежного та охоронного захисту;
  • підтримка обладнання протипожежного захисту в робочому стані (сервісне обслуговування та ремонт);
  • регулярне інспектування будівлі на предмет його відповідності вимогам пожежної безпеки;
  • монтаж систем автоматичного протипожежного захисту, що забезпечують контроль, оповіщення персоналу та пожежогасіння.

Тільки такий комплексний підхід, що охоплює різні сторони, що мають прямий або непрямий зв’язок з протипожежним захистом об’єктів, дозволяє по справжньому надійно організувати системи пожежної безпеки.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

ПРО КОМПАНІЮ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТИ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривий Ріг, Катеринівська, 22