Професійна установка пультової охорони під ключ є одним з ключових компонентів комплексного забезпечення безпеки об’єктів від компанії БЕЗПЕКА НОВА.

Наші фахівці вже багато років проводять такі роботи в рамках організації пультової охорони різних об’єктів. Скориставшись пропозицією щодо виконання монтажу пультової охорони у Кривому Розі, Жовтих Водах, Апотолво, Інгулець, Зеленодольск та Широке, ви одночасно забезпечите максимальну безпеку людей і майна, і отримаєте цілий ряд вигідних можливостей, що підвищують ефективність нашого сервісу. У цьому огляді охарактеризовані основні особливості послуги, перераховані традиційні елементи, використовувані при монтажних роботах, а також відзначені переваги сервісу по установці і налаштуванню пультової охорони фахівцями ПП БЕЗПЕКА НОВА.

Охоронна сигналізація

На сьогоднішній день установка пультової охорони, ціна якої розраховується в залежності від цілого ряду показників, є найоптимальнішим способом забезпечення безпеки різних категорій об’єктів. Цей сервіс однаково затребуваний, як фізичними, так і юридичними особами. Після того, як клієнт звертається до наших фахівців, щоб замовити монтаж пультової охорони в містах Кривий Ріг, Жовті Води, Заленодольск, Апостолово, Інгулець та смт. Широке, співробітники ПП БЕЗПЕКА НОВА проводять Первинний огляд об’єкта. На підставі зібраної інформації проводиться розробка проекту. Цей документ складається із застосуванням індивідуального підходу. Однак для його підготовки використовуються вже готові шаблони, розроблені нашими досвідченими фахівцями.

Звернувшись в нашу компанію, ви зможете вигідно і надійно встановити пультову охорону. Цей спосіб дозволить вам максимально забезпечити безпеку всіх знаходяться на об’єкті людей, а також рухомого і нерухомого майна.

ОСНОВНІ КОМПОНЕНТИ

Основним компонентом охарактеризованого тут сервісу є монтаж пультової охорони, вартість якого, як правило, входить в загальний кошторис по всьому комплексу послуг. Оплата монтажно-настановних робіт складається двох ключових показників. Першим з них є ціна робіт з монтажу пультової охорони, тобто, оплата праці фахівців. Другий і, при цьому, основний показник формується із загальної вартості використаного обладнання. Таким чином, вартість установки пультової охорони може включати ціни на всі або деякі з наступних технічних засобів:

  • датчики стану об’єкту, що охороняється;
  • центральний модуль управління;
  • тривожна кнопка;
  • модуль, що забезпечує зв’язок з центральним пультом;
  • виконавчі пристрої (системи блокування, світлові та звукові системи);
  • камери спостереження та / або Відеореєстратори.

Природно, крім наявності кожної з перерахованих позицій, на те, скільки коштує установка пультової охорони, також впливає кількість одиниць обладнання по кожній з них.

Здійснюючи монтаж пультової охорони в Кривому Розі, Жовтих Водах та інших містах, фахівці нашої компанії застосовують глибоко індивідуальний підхід до обслуговування кожного клієнта. Тому, вибравши ПП Безпека Нова, ви зможете замовити установку пультової охорони недорого, але з оптимальними параметрами системи, придатними для вашого об’єкта. Помірна вартість є не єдиною перевагою сервісу. Перебуваючи на ринку охоронних послуг понад 20-ти років, ми розробили велику кількість методів і прийомів, що підвищують його ефективність. 

Наші послуги з установки пультової охорони, як і інші види охоронного сервісу, характеризуються максимальною надійністю, оперативністю прийняття рішень і стабільною якістю.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

ПРО КОМПАНІЮ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТИ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривий Ріг, Катеринівська, 22