Сервісне обслуговування пультової охорони і виконання ремонтних робіт при виникненні їх необхідності входять в число обов’язкових послуг з організації такого типу системи безпеки об’єкта. Цей сервіс надається на основі попередньо підписаного договору. При цьому наші послуги з обслуговування пультової охорони в містах Кривий Ріг, Жовті Води, Апостолово, Зеленодольск, Інгулець та смт. Широке супроводжуються цілою групою вигідних умов, що підвищують ефективність співпраці, як в плані надійності, так і у фінансовому відношенні. Тут представлено загальний опис сервісу, що включає його напрямки, особливості та переваги. Крім того, в даному огляді відзначені ключові переваги, характерні для послуг з обслуговування пультової охорони ПП БЕЗПЕКА НОВА.

Обслуговування пультової охорони

Системи відеоспостереження та охоронного телебачення (СОТ) являють собою один з найефективніших способів контролю над офісними, складськими, торговими та виробничими об’єктами. ПП БЕЗПЕКА НОВА пропонує комплекс послуг з використання таких систем. Залежно від специфіки об’єкта ми застосовуємо Цифрові або аналогові камери відеоспостереження. У нас ви можете на вигідних умовах замовити проектування і монтаж систем відеоспостереження і СОТ. Крім того, при необхідності складається договір на їх сервісне обслуговування та ремонт.

Послуги з обслуговування пультової охорони входять в загальний комплекс організації таких систем безпеки від ПП БЕЗПЕКА НОВА. Наші фахівці вже більше двадцяти років займаються такою діяльністю, що дозволяє їм в максимальному ступені задовольняти потребам і можливостям клієнтів.

Під якісним обслуговуванням пультової охорони ми маємо на увазі використання найефективнішого і високотехнологічного обладнання, доступного на сучасному ринку. Для уточнення всіх деталей обслуговування ви можете звернутися до наших фахівців служби підтримки.

ВИДИ РОБІТ І ОСОБЛИВОСТІ ЇХ ВИКОНАННЯ

Визначення напрямків діяльності з технічного обслуговування пультової охорони безпосередньо пов’язане з тими видами обладнання, які використані в даній системі охорони. Сюди можуть ставитися такі пристрої і пристосування:

  • центральний модуль управління;
  • датчики стану об’єкту, що охороняється;
  • тривожна кнопка (або кнопки);
    модуль зв’язку з центральним пунктом охорони;
  • системи блокування, світлового і звукового оповіщення та інші виконавчі пристрої;
  • відеокамери спостереження і Відеореєстратори.

Грунтуючись на вимогах по догляду за кожним з перерахованих видів пристроїв, наші фахівці складають графік проведення робіт. Залежно від специфіки кожного з використовуваних в охоронній системі пристроїв, виконуються різні види робіт. Обслуговування пультової охорони, ціна якого пов’язана з обсягом таких робіт і їх частотністю, може полягати в налагодженні апаратури і обладнання, заміні вийшли з ладу компонентів, установці нових, більш ефективних елементів системи, що з’явилися на ринку, а також ряді інших робіт.
Окремим компонентом послуг з обслуговування пультової охорони є ремонтні роботи. 

Тут можна виділити два напрямки. Плановий ремонт проводиться в рамках загального сервісного обслуговування пультової охорони, згідно з графіком. Позапланові ремонтні роботи здійснюються при раптовому виході обладнання з ладу. При цьому, в залежності від причин поломки визначається вартість такого обслуговування пультової охорони. Якщо пристрій або кілька пристроїв вийшли з ладу з вини порушення правил техніки безпеки з боку замовника, ремонтні роботи оплачуються додатково. У разі виявлення недоробок з нашого боку, роботи виконуються без оплати. Що стосується інших обставин, ці питання вирішуються окремо в кожному конкретному випадку.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

ПРО КОМПАНІЮ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВІДПОВІДІ НА ПИТАННЯ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТИ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривий Ріг, Катеринівська, 22