Беспека Нова пропонує розширений комплекс послуг з охорони об’єктів у Кривому Розі, Жвтих Водах, Інгульці, смт. Широке та інших населених пунктах.

У сучасному світі Охорона об’єктів є просто незамінною для абсолютно будь-яких комерційних і приватних будівель або споруд. При цьому рівень захисту при організації охорони об’єктів може істотно відрізнятися в кожному окремому випадку. Так, наприклад, для невеликого дачного будиночка цілком підійде така фізична охорона об’єктів, як надійний паркан і відданий пес в собачій будці. Якщо мова йде про розкішно обставлених апартаментах, під’їзді житлового будинку, невеликому підприємстві або заміському котеджі, тут для організації охорони об’єктів вже буде потрібно, принаймні, установка охоронної сигналізації.

Фізична охорона об'єкта

Послуги з охорони об’єктів, що надаються фахівцями нашої компанії, надаються за заданим алгоритмом. Вже на його підставі фахівці розробляють конкретні завдання та інструкції, а також тактику дії всіх підрозділів по даному приміщенню або будівлі. Він включає в себе наступні базові етапи, що включають певні види робіт:

На цій стадії наші фахівці вивчають всі специфічні особливості, які можуть відбитися на виборі охоронних заходів і на вартості послуг з охорони об’єктів. Тут оцінюється місце розташування об’єкта, його призначення (магазин, банк, житловий будинок, залізничний міст та інше), режим роботи, чисельність персоналу або жителів, специфіка сусідніх об’єктів або вимоги щодо захисту навколишнього середовища. Важливу роль також можуть зіграти географічні особливості населеного пункту. Тому при організації охорони об’єктів в місті  Жовті Води можуть знадобитися кілька відмінні один від одного заходи, ніж при охороні об’єктів в м. Кривий Ріг. На підставі всіх перерахованих факторів формується загальна спрямованість, в якій будуть здійснюватися охоронні заходи.

Тут експерти з охорони стаціонарних об’єктів визначають, який з видів охорони оптимально підійде для конкретного випадку, того чи іншого міста, району Кривого Рогу або Дніпра або інших населених пунктів області. Крім того, згідно з встановленим прайсом на охорону об’єктів, наші фахівці визначають загальну вартість охоронних послуг і погоджують її з замовником. 

Згідно з наміченим заздалегідь планом, в залежності від обраного типу тут проводяться всі необхідні заходи. За умовами договору, співробітники охоронного агентства здійснюють закупівлі обладнання в необхідній кількості. Після завершення всіх організаційних робіт, як правило, здійснюється тестова перевірка ефективності охоронної системи і здача підготовчих робіт. При цьому охорона Бізнес об’єктів має цілий ряд істотних відмінностей від приватної охорони об’єктів.

Завершальною стадією наших послуг є здійснення безпосередньо фізичної охорони об’єкта або іншого типу, обраного спочатку. На цій стадії охоронці, інженерні групи та інші співробітники здійснюють виконання своїх службових обов’язків на підставі графіка і передбачених у наказі вимог. Далі пропонується загальний опис основних видів охоронних послуг, що надаються нашими фахівцями клієнтам, яким потрібна охорона об’єктів.

Об'єкти охорони

Торгові центри

Офіси

Квартири

Бізнес центри

Клуби та ресторани

Складські комплекси

Виробничі об'єкти

Освітні установи

та багато іншого

Ми знаємо особливості охорони об’єктів різного призначення 
і можемо пропонувати найбільш розумні і вигідні рішення

О КОМПАНИИ

Вибираючи сервіс з охорони об’єктів різного типу від компанії БЕЗПЕКА НОВА, Ви отримуєте можливість по оцінити всі переваги наших послуг. 

Ми вам обов’язково запропонуємо цілком прийнятну вартість охорони об’єкта, що є конкурентоспроможною на сучасному ринку. У нас ви будете забезпечені бездоганною якістю і надійністю всіх охоронних послуг, так як ПП БЕЗПЕКА НОВА вже більше 20-ти років успішно працює в даній сфері. 

Крім того, звернувшись в нашу компанію, Ви гарантовано отримаєте консультації досвідчених фахівців, які неодмінно роз’яснять Вам всі питання, пов’язані з наданням послуг з охорони

 

ВОПРОС - ОТВЕТ

Ні, наша компанія займається охороною як офісних будівель, окремих офісів, будівельних майданчиків, торгових центрів, території підприємств та інших комерційних об’єктів, так і забезпеченням безпеки квартир, особистого майна та інших цінностей, що належать фізичним особам.

Після надходження заявки професійно підготовлені фахівці проводять детальну оцінку об’єкта та вимог замовника до Виконавця. При необхідності присутності експертів на місці, здійснюється виїзд за адресою. Розрахунок цін на послуги виконується на підставі проведеної оцінки та використанні технічних засобів охорони.

Ми готові до співпраці з клієнтами з будь-якого регіону України. Однак основний акцент зроблено на Кривий Ріг, Жовті Води, Інгулець, Апостолове, Зеленодольськ та смт. Широке. Саме тут ми можемо надавати максимально можливий комплекс послуг.

Ми готові до виконання своїх вартових, сторожових та інших обов’язків у будь-який час. При необхідності співробітники приймають оперативні рішення. В екстрених ситуаціях підготовчі роботи зводяться до мінімуму, і протягом 1-2 годин наші охоронні структури зможуть організувати пости, периметрове спостереження, внутрішньооб’єктовий режим або вжити інших заходів безпеки на цілком високому рівні.

КОНТАКТЫ

Телефон

(067) 904-02-02, (095) 401-02-02

Адреса

Кривой Рог, Катеринівська, 22